• Walentynki

• Piątek 12 lutego upłynął w szkole w kolorach czerwieni, atmosferze miłości i przyjaźni. A wszystko to z okazji Walentynek. Jak co roku, Mały Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową. Na korytarzu została ustawiona czerwona skrzynia, do której uczniowie wrzucali swoje kartki i serduszka. Uczniowie przygotowali serduszka i kartki walentynkowe wyrażając w ten sposób swoje sympatie. Dzieci wysłały 168 walentynek. Następnie walentynkowe amorki odpowiednio posegregowały pocztę i rozdały wszystkim adresatom od klasy O do III. Nie zabrakło również wyrazów sympatii pod adresem dyrekcji szkoły oraz nauczycieli.

• Bal karnawałowy

• We wtorek i  środę, w naszej szkole odbyły się długo oczekiwane bale karnawałowe uczniów klas 1-3. Uczniowie chętnie bawili się w udekorowanych salach. Najmłodsi nie zawiedli w swej pomysłowości, dzięki czemu na balu nie zabrakło księżniczek, rycerzy, piratów, Spidermanów, czarodziejek i  cyganek. Atmosfera zabawy była fantastyczna. Uśmiechy, tańce, zabawy- tego jak na prawdziwy dziecięcy bal przystało, nie zabrakło. Dodatkową atrakcją były konkursy i zabawy, przygotowane przez nauczycieli do największych przebojów. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.

• Śniegowe budowle naszych dzieci

• Kiedy piękna zimowa aura zawitała do nas, zabawom na śniegu nie było końca.

Uczniowie naszej szkoły w ramach zajęć wychowania fizycznego przystąpili do budowania ciekawej  rzeźby ze  śniegu. Uczniowie wykazali się ogromną inwencją i kreatywnością. Zobaczcie sami.

• Bal karnawałowy w oddziale 0"b"

• „W karnawale wszyscy urządzają bale. To tradycja bardzo stara, strojów pięknych co niemiara. Niech się bawią duzi , mali zgromadzeni na tej sali.”

W zorganizowanym balu karnawałowym w grupie przedszkolnej 0B, dzieci wcieliły się w różne postacie bajkowe. Przebierańcy świetnie bawili się, uczestnicząc we wspólnych zabawach i konkursach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Wszystkim zabawom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność dzieci, a cały bal karnawałowy przebiegł w miłej, serdecznej atmosferze i dostarczył niezapomnianych wrażeń.

• Dzień Babci i Dziadka w oddziale 0"b"

• W styczniu wszystkie Babcie i wszyscy Dziadkowie obchodzą swoje święto. Z tej to właśnie okazji 22 stycznia 2021 roku wnuczęta z oddziału przedszkole go "0" B przygotowały dla swoich kochanych Babć i Dziadków niespodziankę. Przedszkolaki z radością złożyły życzenia, zaśpiewały piosenkę oraz wykonały taniec. I choć nie mogliśmy się wszyscy spotkać osobiście, to występ nagraliśmy , aby Babcie i Dziadkowie mogli obejrzeć program artystyczny w swoich domach. Mamy nadzieję że wywołaliśmy tym uśmiech na twarzach naszych drogich Babć i Dziadków. Dzień Babci i Dziadka to jedno z tych świąt, o których nie można zapomnieć! Pamiętajmy o Nich nie tylko w te szczególne dni.

• PLAN DOWOZU I ODWOZU DZIECI Z PSP SKARYSZEW OBOWIĄZUJĄCY OD 02.02.2021

• Dowóz uczniów na godzinę 8.00

Odwóz uczniów  12.40,     14.15

Odjazd z przystanku

Huta Skaryszewska  -                    6.40

Gaj -                                              6.45

Wólka Twarogowa -                     6.50

Kobylany -                                    6.55

Wymysłów -                                 7.00

Kazimierówka -                            7.05

Wincentów -                                 7.10

Przyjazd do szkoły PSP Skaryszew – 7.15

Odjazd z przystanku

Budki Skaryszewskie -                7.20

Gębarzów -                                  7.30

Magierów  -                                 7.35

Podolszyny -                                7.40

Przyjazd do szkoły PSP Skaryszew -   7.45

• Dzień Bezpiecznego Internetu

• Dnia 12 października w naszej szkole obchodziliśmy światowy dzień bezpiecznego Internetu. W ramach tej akcji szkoła została przystrojona w plakaty propagujące bezpieczne korzystanie z Internetu i zagrożenia jakie na nas czyhają w cyberświecie. W całej szkole również umieszczone zostały hasła, czego nie wolno robić i jak się zachowywać w sieci. Wydrukowane były na jaskrawym papierze, aby przykuć uwagę odbiorców. Dodatkowo przedstawiciele Samorządu Szkolnego odwiedzili wszystkie klasy, uczniowie losowali pytania i prawidłowe odpowiedzi były nagradzane słodkim upominkiem. Dzień ten upłynął w miłej atmosferze, a uczniowie wyciągnęli wnioski z tej lekcji.